Oferta dla profesjonalnych warsztatów

Słowem wstępu

Firma Alu System Plus dla swoich partnerów świadczy usługi gotowych drzwi przeciwpożarowych oraz ścianek do składania własnego. Konstrukcja drzwi ognioodpornych jest pocięta, wyfrezowana, zmontowana w ramę wyposażoną w taśmę pęczniejącą oraz wkłady ognioochronne z wełny mineralnej. Listwy szklące są docięte i dopasowane, gotowe do założenia – natomiast szkło ognioodporne dostarczamy pod wskazany wcześniej adres. Również w przypadku ścianki ognioodpornej jej elementy są odpowiednio przygotowane przez docięcie i wyfrezowanie. Wszystkie dodatkowe części potrzebne do jej złożenia są w formie surowcowej, gotowe do składania w warsztacie.

Aby dokonać wyceny sfabrykowanych ścianek i drzwi niezbędne jest podpisanie umowy z Alu System Plus oraz posiadanie własnego warsztatu produkcyjnego. W tym celu należy skontaktować się działem obsługi klienta (sprzedaz@alusystem.pl). Po nawiązaniu współpracy firma zostanie przeszkolona w zakresie montażu stolarki oraz internetowego programu kalkulacyjno-produkcyjnego.

Proces realizacji

  • wycena
  • zamówienie/potwierdzenie parametrów
  • potwierdzenie zamówienia i terminu realizacji dostawy
  • płatności
  • dostawa i przekazanie dukumentów (DWU)

Fabrykacja

Wszystkie elementy systemów przeciwpożarowych są przez nas w pełni prefabrykowane. Oznacza to, że dział fabrykacji ALUSYSTEM zapewnia wykonanie zaprojektowanych otworów i obróbek, za pomocą najnowszego oprzyrządowania, przy nadzorze wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu nasze produkty cechuje wysoka precyzja i jakość wykonania, przy zachowanej powtarzalności elementów, na którą szczególną uwagę zwraca końcowy Klient. Proces fabrykacji w znacznym stopniu skraca i upraszcza proces montażu oferowanych przez nas systemów.

Transport

Firma ALU SYSTEM zapewnia transport gotowych wyrobów po wcześniejszym ustaleniu warunków oraz terminów. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Samodzielny montaż

Gotowe wyroby wyprodukowane na rozwiązaniach ASP FIRE przystosowane są do samodzielnego montażu. Klient otrzymuje gotowe drzwi, a w przypadku witryn, przygotowane elementy, które wystarczy ze sobą złożyć. Na tym etapie nie jest wymagane użycie specjalistycznych narzędzi.