Prefabrykacja konstrukcji aluminiowych

Obserwując zmieniający się rynek profili aluminiowych firma ALU SYSTEM uruchomiła dla swoich Klientów usługę prefabrykacji konstrukcji. Pozwala ona znacznie zredukować koszty produkcji u naszych Klientów, przez uniknięcie konieczności ponoszenia kosztów zakupu specjalistycznych narzędzi oraz utrzymania wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Równie ważną zaletą prefabrykacji jest zaoszczędzony przez naszych Klientów czas, który zostanie wykorzystany na zwiększenie ilości konstrukcji oraz szybkości jej dostarczenia do finalnych Klientów.

Oferta skierowana jest do firm potrafiących obsługiwać firmowy program do konstrukcji i wycen – ALUCAD. Klientowi przekazywany jest dostęp do zdalnego serwera, na którym znajduje się program. Oznacza to, że ma do niego dostęp z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie.

Poziom i zakres współpracy jest zróżnicowany, dopasowany do oczekiwań Klientów. Nasza współpraca z renomowanym tłoczniami oraz własna lakiernia, pozwala na zaoferowanie kompleksowej usługi, w efekcie której dostarczany są do Klienta gotowe elementy.